tpf
13 بهمن 1401 - 10:41

استاندار زنجان: ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد

استاندار زنجان گفت: یک‌هزار میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ در راستای تسهیل‌گری و گره‌گشایی به شرکت‌های مختلف پرداخت شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، محسن افشارچی استاندار زنجان با بیان اینکه کار ما در استان، تسهیل‌گری گره‌گشایی و کارگشایی است اظهار داشت: پرداخت یک‌هزار میلیارد تومان تسهیلات تبصره 18 به طور کامل در سال گذشته به شرکت‌های مختلف، در راستای تسهیل‌گری و گره‌گشایی بوده است.  

وی به رویکرد تسهیل‌گری و گره‌گشایی مدیریت استان اشاره کرد و افزود: تلاش می کنیم در راستای رفع هر مشکلی که سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به دنبال حل و فصل آن هستند، کمک و مساعدت داشته باشیم.

استاندار زنجان با بیان اینکه به دنبال تکمیل زنجیره‌های ارزش در استان هستیم گفت: در اطلس سرمایه‌گذاری نیز که به زودی رونمایی خواهد شد، بر زنجیره‌های ارزش و تکمیل آن‌ها تأکید می‌کنیم که منجر به اتفاق‌های خوب در این حوزه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در صنعت نساجی، پروژه بزرگی در استان داریم که زنجیره‌های ارزش به صورت کامل در این کارخانه ایجاد شده اظهار کرد: وجود چنین طرح‌هایی برای ما بسیار مغتنم است.

افشارچی تأکید کرد: همه تلاش خود را به کار می‌گیریم تا از حداکثر توان بانک‌ها برای گسترش سرمایه‌گذاری اعم از سرمایه در گردش و  سرمایه ثابت، در بخش صنعت استان را داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1014444