tpf
28 دی 1401 - 13:05

نهضت پایان کلاس‌های درس تخریبی در استان بوشهر راه‌اندازی شود

بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به وجود هزار و ۷۰۰ کلاس درس تخریبی در استان گفت: نهضت پایان کلاس‌های درس تخریبی در استان بوشهر راه‌اندازی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در بیست و چهارمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر محرومیت تاریخی را تجربه کرده و اکنون باید مسئولان همت کنند در این استانی که برای کشور سراسر ثروت است، مدارسی با شاخص‌های استاندارد ایجاد شود.

وی با اشاره به وجود هزار و ۷۰۰ کلاس درس تخریبی در استان بیان کرد: در این استان زرخیز که گنج ایران است و در کنار صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی نباید این تعداد کلاس تخریبی داشته باشیم.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه در مرکز استان بوشهر ۵۰۰ کلاس درس تخریبی داریم اضافه کرد: محرومیت‌های استان بوشهر در کنار تولید ثروت برای کشور زیبنده نیست.

وی با تاکید بر لزوم ایجاد نهضت پایان کلاس های درس تخریبی در استان بوشهر خاطرنشان کرد: باید با برنامه زمان‌بندی مناسب به گونه ای اقدام شود که هیچ کلاس درس تخریبی در این استان نداشته باشیم.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اهمیت کار خیرین تاکید کرد: نتیجه کارهای خیر در دنیا شروع می‌شود و هر قدم خیری که برداشته می‌شود خداوند هم عنایت ویژه‌ای خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خیرین را از افراد محبوب خدا دانست و خاطرنشان کرد: خدا اهل احسان را دوست دارد و کسانی که محبوب خدا می‌شود خدا هم در حق او محبت خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید از لحظه لحظه عمر خود برای کار خیر استفاده کنیم افزود: مدرسه از کارهای خیری است که مثل یک رودخانه سیال برکات بسیار زیادی را در پی دارد و منشا تولید انسان‌های بزرگ می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 984592