tpf
11 بهمن 1401 - 20:24

سردار اوصانلو: تامین امنیت مناطق زلزله زده با افزایش گشت ها

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) سپاه پاسداران در خوی: نیروی انتظامی و سپاه با افزایش تعداد و ساعات گشت امنیت مناطق زلزله زده را تامین می کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، فرمانده قرار گاه حمزه سید الشهدا (ع) در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده و  روند تامین مایحتاج زلزله زدگان در این منطقه اظهار داشت: به نیروی انتظامی و سپاه اعلام می‌کنم که حتما باید با افزایش گشت‌های محسوس و نامحسوس امنیت کوچه‌ها و خیابان‌ها را تامین کنند و اگر افرادی فرصت طلبی کنند و امنیت مردم را به خطر بیندازند، قوه قضائیه به شدت با ایشان برخورد خواهد کرد.

سردار اوصانلو در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای مردم زلزله زده شهرستان خوی نیز گفت: ۲۹ اردوگاه شهری و ۳۰ اردوگاه روستایی برای اسکان زلزله زدگان دایر شده است و روند خدمات رسانی به مردم مناطق زلزله زده کماکان ادامه دارد.

او تامین و توزیع غذای گرم میان زلزله زدگان را از جمله اقدامات انجام گرفته دانست و گفت: برای انجام این مهم نانوایی و آشپرخانه‌های سیار دایر شده و روزانه به همت موکب حسینیه اعظم ثارالله بیش از ۵ هزار وعده غذایی گرم میان زلزله زدگان توزیع می‌شود.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) کمبود دارو را یکی از مشکلات مردم مناطق زلزله زده خوی عنوان و از دانشگاه علوم پزشکی درخواست کرد که داروهای مورد نیاز را در اختیار جامعه پزشکی و بهداری های سپاه و هلال احمر قرار دهد.

سردار اوصانلو با قدردانی از خدمات تمام دستگاههای خدما ت رسان در شهرستان خوی گفت: ماشین آلات سپاه و ارتش نیز آماده آواربرداری در مناطق زلزله زده هستند.

انتهای پیام/ 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1011157